Dongguan Xin Bao Enstrüman Co, Ltd

Güvenilirlik Test Cihazlarında Lideriniz - 1978'den beri

Ana sayfa ÜrünlerUV ayrışma test odası

Yüksek Performanslı UV Ayrışma Test Odası Paslanmaz Çelik Gövde Malzemeleri / uv test makinesi / uv ışık test ekipmanları

Sertifika
iyi kalite çevre test odası satış için
iyi kalite çevre test odası satış için
Bu OTS ile ikinci işbirliğim, makine çok iyi ve hızlı servis. Bir sonraki siparişimizi bekliyoruz.

—— Vinod Kumar Pandey

OTS, özelleştirilmiş makine için çok profesyonel bir üreticisidir. Böyle bir dostu fiyat altında kalite çok şaşırtıcı.

—— Kohut Gabor

Siparişten önce OTS fabrikasını ziyaret ettim. Üretim makinelerini ve deneyimli teknisyenleri severim. Şimdi onlardan yıllık emir aldık, onlarla her zaman mutlu bir işbirliği.

—— Chris

Ben sohbet şimdi

Yüksek Performanslı UV Ayrışma Test Odası Paslanmaz Çelik Gövde Malzemeleri / uv test makinesi / uv ışık test ekipmanları

Çin Yüksek Performanslı UV Ayrışma Test Odası Paslanmaz Çelik Gövde Malzemeleri / uv test makinesi / uv ışık test ekipmanları Tedarikçi

Büyük resim :  Yüksek Performanslı UV Ayrışma Test Odası Paslanmaz Çelik Gövde Malzemeleri / uv test makinesi / uv ışık test ekipmanları

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Dongguan, Çin
Marka adı: OTS
Sertifika: CE/ISO
Model numarası: XB-OTS-UVB

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Farklı ve uzun mesafe taşımacılığı için uygun standart Ihracat kontrplak durumda
Teslim süresi: 20 Çalışma Günleri sonra Mevduat
Ödeme koşulları: T/t, Western Union
Yetenek temini: 300 setleri/ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Makine Ebadı: 500 1300 x 1460 x (D x G x H) mm Tampon aralığı: RT + ℃ ~ 70 10 ℃
Warning: preg_replace_callback(): Requires argument 2, 'cleanGoogleLink', to be a valid callback in : ±1℃ Sıcaklık homojenliği: ± 3 ℃
Nem aralığı: ≥95% R · H Lambalar arasındaki mesafe: 70 mm
Malzeme: Paslanmaz çelik

Solar Professional İleri Teknoloji UV İklim Test Odası

Usages:

UV Hızlandırılmış Ayrışma Test Cihazı dünyanın en yaygın kullanılan test cihazıdır, tüm dünyada hızlandırılmış diğer ayrışma test cihazlarından daha fazla laboratuvarda kullanılabilir. Baskı mürekkebi, boya, macunlar, baskı, ambalaj, motorlu van, metal, elektron, tıbbi ... vb.Gibi endüstride yaygın olarak kullanılmaktadır.

UV Hızlandırılmış Ayrışma Test Cihazı, test örneklerini ayrışma en ultraviyole bileşenlerinin - ultraviyole radyasyon, nem ve ısı gibi çeşitli koşullara maruz bırakarak, malzemelerin ve kaplamaların uzun süreli açıkta maruz kalmasının zararlı etkilerini simüle eder. UV hızlandırılmış bir ayrışma odası, ultraviyole dalga boylarında ortalanmış bir radyasyon spektrumu sağlamak için florsuz lambalar kullanır. Nem zorunlu yoğuşma ile sağlanır ve sıcaklık ısıtıcılar tarafından kontrol edilir.

Teknik parametreler :

model XB-OTS-UVB
Makine boyutu 500 1300 x 1460 x (D x G x H) mm
Sıcaklık aralığı Radyoterapi + ℃ ~ 70 10 ℃
Sıcaklık dalgalanması ± 1 ℃
Sıcaklık homojenliği ± 3 ℃
Nem aralığı ≥95% R · H
Lambalar arasındaki mesafe 70mm
Örnekler ve lambalar arasındaki mesafe 50 ± 2 mm
Işık kaynağı UVA-313 8 adet
UV ışık aralığının dalga boyu 280 ° 315nm
Standart numunenin boyutu 75 × 150mm (mevcut özelleştirilmiş)
Net ağırlık 150kg

Özelliği:

* UV yaşlanma test odası serimiz 4 farklı UV yaşlanma test kutusu, QUV / se, QUV / basci, QUV / sprey ve QUV / cw içerir. Kaplama, mürekkep, yapıştırıcı, plastik ürünler ve diğer endüstrilerin test standartlarını karşılayabilir.

  • Farklı test yöntemleri ve prosedürleri: Otomatik kontrol, gerçek zamanlı izleme ve görüntüleme.
  • Örnek çerçeve sıcaklığı: Örnek sıcaklık BPT doğrudan görüntüler ve otomatik kontrol.
  • Yoğuşma kontrolü: Yoğuşma doğrudan görüntülenir ve otomatik kontrol.
  • Dairesel şekilde: Işık, yoğunlaşma ve sprey doğrudan ekran ve otomatik kontrol.
  • Işık ışınımı: Test süreci ışık ışınım enerjisi ve süresi ve izlemesi ayarlanabilir.
  • Sprey su: Ayarlanabilir ve ekran, otomatik kontrol, test işlemi püskürtme süresini ayarlanabilir.
  • Kalibrasyon fonksiyonu: Otomatik sıcaklık kalibrasyonu, kullanışlı, hızlı.
  • Alarm fonksiyonu: Otomatik alarm.
  • Su temini yolu: Otomatik besleme suyu.
  • PC bağlantı yöntemi: RS232

Oda Yapısı:

CNC ekipman üretimi kullanarak Oda, ileri teknoloji, akan hatları, güzel görünüm

Oda, 1.0 mm kalınlığında SUS # 304 kalite paslanmaz çelik levhadan yapılmıştır ve şasinin dibinde bir su depolama tankı vardır ve ısıtma, su buharı, sıcak buhar üreterek test odasının bağıl nemini koruyabilir. % 95 Bağıl Nem ve nispeten yüksek bir sıcaklığı korumak için.

Test parçası aslında odanın yan duvarlarını oluşturur, böylece numunenin arkası iç mekan havasında soğuğa maruz kalır, numunenin yüzey sıcaklığına yol açan iç hava birkaç buhar sıcaklığından daha düşük bir seviyeye düşer derece. Bu farklı sıcaklık numunenin ortaya çıkmasına yol açar, yüzeyi her zaman sıvı yoğunlaşma oluşturan tüm yoğuşma döngüsünde olur.


Bu yoğuşma ürünü, lekeleri önlerken testin tekrarlanabilirliğini artırmak için çok kararlı, saf damıtılmış su, saf sudur. kanal içinde tek yuvarlak robin sistemi, bir tek ithal eksenel fan hava akışını artırmak için, ısıtma kapasitesi önemli ölçüde geliştirilmiş oda sıcaklığı tekdüzelik

Lambalar: UVA veya UVB lamba, 40W / her lamba

UVA-340, güneş spektrumunun simüle edilmiş güneş ultraviyole mükemmel analog kritik kısa dalga boyu aralığı, dalga boyu aralığı spektral aralığı 315 ila 400nm için en iyi seçimdir. Güneşte sadece UV dalga boyu spektrumu üretilen UVA-340 bulunabilir.


Her ne kadar bu doğal dalga boyu UV ışığı hızlandırılmış testi en üst düzeye çıkarabilir, ancak aynı zamanda malzemenin bir kısmının yıkımın gerçek bozulumuyla birlikte eşleşmemesine neden olur.

Lamba ömrü: 1600 ~ 1800h (İthal lambalar).

Boru her 400 saat sonra çalışır, sırayla üst ve alt lamba değiştirme, her bir lamba üniform radyasyon sağlamak için, çıkış gücünün her zaman ortalama değerde tutulmasını sağlarken, bu ortalama her zaman nispeten sabit kalır, Yapmayın zamanla değişim.

400-450 saatten sonraki ışıkta, her lamba tüpü sırasının bir floresan tüpü değiştirmesi gerekir

Yedek lamba tüpleri, kuru su kabını silmeli ve temizlemeli ve ölçek oluşumundan kaçınmalıdır

Su ve tüketim: temiz su veya damıtılmış su günde 8 litre

Kontrol sistemi:

1. sıcaklık kontrolü:

Reaksiyonun optik seviyesi sıcaklıktaki değişikliklere duyarlı değildir, ancak ikincil reaksiyonların oranı ve bunun sonucunda sıcaklıktaki değişiklik yakından ilişkilidir. Genel olarak, sıcaklık arttıkça, reaksiyon hızı artar, bu yüzden UV maruz kalma testi, sıcaklığı kontrol etmek çok önemlidir, daha önemli olan test sıcaklığını hızlandırmak ve pratik uygulamada kullanılan test malzemesi en yüksek sıcaklığa uymaktır. karşılaştı. Cihazın sıcaklığı, iç ortamın aydınlatma seviyesine ve sıcaklığına bağlı olarak herhangi bir noktada 50 70 ~ 70 ℃ ultraviyole işlemine ayarlanır. Sıcaklık kontrol cihazı, bir dizi sistemi tamamlamak üzere hava ısıtıcısını, su ısıtıcısını vb. Yönlendirmek için cihaz içinde hesaplama fonksiyonlarına sahip bir mikrobilgisayar tarafından ayarlanır.

2. nem kontrolü:

Artan sıcaklık ile malzemeye zarar veren nem önemli ölçüde artacaktır. Bu nedenle, ıslak zeminde olduğu gibi, sıcaklık kontrolü temel bir gerekliliktir. Ayrıca, etki ıslak işlemde yüksek sıcaklık ortamını korumak için gereken ivmeyi üretmektir. Bu nedenle işlemdeki yoğuşma sıcaklığı herhangi bir noktaya 40 ℃ ~ 60 ℃ olarak ayarlanır.

3. Isıtma sistemi:

1 'U şekilli titanyum alaşımlı yüksek hızlı elektrikli ısıtma borusu kullanarak

2 'sıcaklık kontrolü ve aydınlatma sistemi tamamen bağımsız

Yüksek hassasiyet ve yüksek verimlilik güç verimliliği elde etmek için mikrobilgisayar sıcaklık kontrol algoritmaları tarafından 3 'çıkış gücü

4 'sıcaklık üzerinde anti-ısıtma sistemi özellikleri:

(a) renkli dokunmatik ekran sıcaklık kontrol cihazı veya dijital programlama sıcaklık kontrol düğmeleri ile karatahta mikrobilgisayar hesabı ile ısıtma güç çıkışını kontrol eder, PID kendinden ayarlı, standart PT100 sıcaklık sensörü kullanarak izleme tahtası.

(b) renkli dokunmatik ekran programlama sıcaklık kontrolörü ısıtma Kore ile lavabo sıcaklığı, alt kutuda bulunan lavabo, dahili elektrikli ısıtıcılar artı. Test sırasında, test bölümü, doymuş buhar dolapları üreten koyu bir yoğuşma işlemidir ve nispeten soğuk buhar numune yüzeyi, karşılaşılan yüzeyde çiy yoğunlaştığında karşılaşılan daha yüksek sıcaklıklar gerektirir

Güvenlik cihazları:

Kaçak koruması
Güç aşırı yük koruması
Aşırı sıcaklık koruması
Acil anons
Su eksikliği, toprak koruması

Neden Bizi Tercih

1. müşteri ilk, personelimiz her zaman en öncelikli müşteri deneyimi.

2. hızlı teslimat, biz teslim olabilir bir hafta içinde sipariş öğeleri stok, teklif edecek en uygun teslimat yolu onunla maliyet tabanı sipariş ve deşarj liman. Bizim işbirliği iletici sipariş sevk edecek güvenlik şekilde.

3. profesyonel mühendis sorumlu özel ürünler, onlar fabrikamızda uzun süre profesyoneller için eğitimli, size en iyi çözümleri sunmak ve satış sonrası servis.

4. Doğruluğunu doğrulamak için ürünün uzun süreli kullanımı, müşteriye teslim edilen ürünün başarıyla kullanılabilmesi için sevkıyattan önce titizlikle test edilmelidir.

5. Kurye maliyetleri, ömür boyu teknik destek de dahil olmak üzere değiştirilmesi gerekirse ürünlerimiz için en az bir yıl ücretsiz aksesuar sağlıyoruz.

İletişim bilgileri
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: Leslie Lei

Tel: +8613829114157

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)