Dongguan Xin Bao Enstrüman Co, Ltd

Güvenilirlik Test Cihazlarında Lideriniz - 1978'den beri

Ana sayfa

Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

Sertifika
Çin Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Sertifikalar
Bu OTS ile ikinci işbirliğim, makine çok iyi ve hızlı servis. Bir sonraki siparişimizi bekliyoruz.

—— Vinod Kumar Pandey

OTS, özelleştirilmiş makine için çok profesyonel bir üreticisidir. Böyle bir dostu fiyat altında kalite çok şaşırtıcı.

—— Kohut Gabor

Siparişten önce OTS fabrikasını ziyaret ettim. Üretim makinelerini ve deneyimli teknisyenleri severim. Şimdi onlardan yıllık emir aldık, onlarla her zaman mutlu bir işbirliği.

—— Chris

Ben sohbet şimdi

Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd. Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.
Üretim üssü Ambar Satış Ekibi Sergi Employee kullanıcısının aktiviteleri Sen-OTS Employee kullanıcısının aktiviteleri Satış Ekibi 2019 Langkawi, Malezya Gezisi 2019 Langkawi, Malezya Gezisi

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : OTS
No. Çalışanları : 120~200
Yıllık satış : 1000000-1500000
Yıl kurulan : 1978
İhracat p.c : 70% - 80%
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd, kendi markasıyla - OTS, 1978'deki kuruluşundan bu yana, en yüksek kalitede profesyonel test ekipmanları sağlamaya kendini adamıştır.

Dongguan'da Üretim Üssü

Çevresel test odası ve mekanik test makinesi üretiminde gelişmiş ve ileri teknolojiye sahibiz. Örneğin, sıcaklık ve nem odası, termal şok odası, yüksek sıcaklık fırın, UV ayrışma testi odası, xenon test odası, yağmur testi odası, toz testi odası, rakım odası, tuz püskürtme cihazı, tuz püskürtme kombine sıcaklık ve nem odası, içeri girme / Test odalarında sürücü, çekme test cihazı, titreşim test cihazı, titreşim test cihazı kombine sıcaklık ve nem odası, damla çarpma test cihazı, taşıma simülasyon test cihazı ... Tüm makineler yaygın olarak kullanılmaktadır: AR-GE Kurumları, Kalite kontrol kurumları, üniversiteler, elektronik, iletişim, enstrümantasyon, otomobil, plastik, metal, inşaat malzemeleri, havacılık vb.

Geliştirme ve araştırma departmanımız ve tasarım departmanımızın sıkı çalışması altında, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda özel makine kabuğu, iç sistem, test standartları üretme yeteneğine sahibiz. Dahası, ekipmanlarımız çeşitli uluslararası standartları geçmektedir: ISO, ASTM, DIN, EN, GB, BS, JIS, AMSI, UL, TAPPI, AATCC, IEC. Fabrikamız yıllık olarak TUV denetimini kabul eder ve Hükümet tarafından Yüksek teknoloji kuruluşu olarak tanınır.

Şimdi, Dongguan'da bir ana üretim üssü, Suzhou'da bir şube ve Güney Asya, Avrupa, ABD'de ofislerimiz var. Dongguan fabrikasında, müşterilerimizin kalitemizi hızlı bir şekilde incelemelerini sağlamak için üçüncü katta bir çevre laboratuarı ve fiziksel bir laboratuarımız var. Ayrıca, müşterilerin acil ihtiyaçlarını karşılamak için iklim odalarının tam stokuna sahibiz.

Metal Bölümü

Üretim departmanında, çoğu teknisyen metal şekillendirme, kaynak, aksesuar montajında ​​10 yıldan fazla bir süredir çalışma deneyimine sahiptir. İthal kompresör (BOEK / TECUMSEH) ve elektronik bileşenlerle (ABB / Siemens /

Panasonic / Saginomiya / Danfoss / Emkarate / Omron / Philips), OTS makinesinin kullanım ömrü 10 yıldan fazla bir süredir çalışabiliyor. Makineyi sevkıyattan önceki 3 ila 5 gün test edip ömür boyu bakım hizmeti ile 14 ay garanti veriyoruz.

Test alanı

İşbirliği kültürümüz : Bu alanda TOP10 ihracatçısı olmak. TOP10 sadece satış tutarını değil, aynı zamanda dünyanın her yerindeki müşterilere ÜST kaliteli ürün ve hizmet sağlama hedefimizi ifade eder. Bir işletme olarak, küresel pazarda en iyi "Çin Malı" nı sunmak için sosyal sorumluluğumuz var.

Enfes üretim süreci, yenilikçi bir geliştirme ve araştırma ekibi, profesyonel bir satış ekibi ve mükemmel satış sonrası servis hizmeti ile OTS, uluslararası pazarda yer almaya ve bu alanda örnek olmaya hazır.

İletişim bilgileri
Dongguan Xinbao Instrument Co., Ltd.

İlgili kişi: Mr. Andy Xiao

Tel: 86-13450034518

Faks: 86-0769-23051693

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)